Om Haugen kontorforum

Haugen Kontorforum AS


Haugen Kontorforum as har i over 45 år levert kontormaskiner og kontormøbler til fornøyde kunder over hele Sunnmøre.

Vi er 20 ansatte og dekker hele Sunnmøre, og Vestnes og Rauma kommuner.

Vi er forhandler for de ledende merkevarene i Norge innen kontormaskiner, kontormøbler, AV-utstyr og kontorrekvisita.

Vi har også en egen kopi/printsenter avdeling som kan produsere et stort utvalg av tegninger og sort/hvit eller fargeplott opp til 44". Hefter, trykksaker osv.

Vi betjener arkitekter, bygg og anlegg, lag og organisasjoner og private.


Mål og visjon


Innovative løsninger for din arbeidsdag.
Vi veileder til effektive og bærekraftige valg, som bidrar til å styrke din bedrifts produktivitet og lønnsomhet

  • KUNNSKAP
  • GJENNOMTENKTE LØSNINGER
  • BEHOVSANALYSER
  • KVALITET I ALLE LEDD
  • INSPIRERENDE MILJØER

Haugen Kontorforum AS selger helhetlige, langsiktige og effektive løsninger som gjør din arbeidsdag bedre

Våre ansatte


Einar Gundersen

Daglig leder

Telefon: 926 03 221
E-post: einar@haugenkontorforum.no

Per Arne Steinshamn

Salgsleder - Teknologi

Multifunksjonsskrivere, Storformatskrivere, Kontormaskiner & Post og Papirbehandling

Telefon: 467 90 992
E-post: perarne@haugenkontorforum.no

Kjell Morten Håland

Salgs og IT konsulent Teknologi

Multifunksjonsskrivere, Storformatskrivere, Kontormaskiner, Post og Papirbehandling
og Softwareløsninger

Telefon: 926 28 745
E-post: morten@haugenkontorforum.no

Elisabeth H. Gundersen

Salgskonsulent

Av-utstyr - Lameller/Gardiner og Kopisenter

Telefon: 913 65 705
E-post: elisabeth@haugenkontorforum.no

 

Ingrid Engeset

Salgsleder - Møbler & interiør

Kinnarps kontormøbler

Telefon: 994 04 210
E-post: ingrid@haugenkontorforum.no

Geir Øye Magnussen

Rådgiver - Møbler & interiør

Kontormøbler

Telefon: 928 53 128
E-post: geir@haugenkontorforum.no

Stian Sætre

RÅDGIVER - MØBLER & INTERIØR

Kontormøbler

Telefon: 404 38 377
E-post: stian@haugenkontorforum.no

Åse Berit Eik

RÅDGIVER - MØBLER & INTERIØR

Kontor-, Skole-, Helsemøbler

Telefon: 971 67 704
E-post: aase.berit@haugenkontorforum.no

 

Kjell Arne Hjelme

Serviceleder

Telefon: 926 28 746
E-post: kjellarne@haugenkontorforum.no

Bob Sund

Servicetekniker

Multifunksjonsmaskiner

Telefon: 951 48 496
E-post: bob@haugenkontorforum.no

Jan Tore Sønderland

Servicetekniker

Telefon: 926 28 744
E-post: jantore@haugenkontorforum.no

Lars Osen

Servicetekniker

Telefon: 913 65 702
E-post: lars@haugenkontorforum.no

 

Henrik Rognskog

Systemtekniker

Multifunksjonsmaskiner, Dokument og kostnadskontroll, Dokumentdistribusjon, Sikkerhet

Telefon: 468 05 465
E-post: henrik@haugenkontorforum.no

Kjell Arve Østrem

Servicetekniker

Multifunksjonsmaskiner, Post og papirbehandling.

Telefon: 920 24 661
E-post: kjellarve@haugenkontorforum.no

Halvard Myklebust

Servicetekniker

Multifunksjonsmaskiner

Telefon: 957 43 370
E-post: halvardm@haugenkontorforum.no

Stig Nakken

Møbelmontør

Telefon: 932 72 273
E-post: stig@haugenkontorforum.no

 

Bente Andresen

Kontormedarbeider

Regnskap og faktura

Telefon: 936 16 408
E-post: firmapost@haugenkontorforum.no

Monica Ekroll Olsen

Dokumentproduksjon

Telefon: 906 94 048
E-post: kopisenter@haugenkontorforum.no

Robert Sørum

Møbelmontør

Telefon: 462 80 058
E-post: rober.sorum@haugenkontorforum.no